Tkaniny pro pracovní ošacení

NÁVRAT ČESKÉ KVALITY

V posledních letech se v České republice kepry pro výrobu pracovních oděvů téměř vůbec nevyráběly, protože ceny podrazily levné dovozy již hotových pracovních oděvů z východu. Nyní se situace díky změnám v legislativě, navýšení cla a cen změnila a konfekční firmy opět hledají výrobce těchto pracovních keprů v Evropě. A právě jedním z takovýchto výrobců je i SVITAP s.r.o.

NAŠE VÝHODY

Výhodou námi nabízených tkanin pro výrobu pracovních oděvů je široká škála barevných odstínů a dále pak také možnost aplikace potřebných úprav. Mezi ty se řadí především sanforizace zajišťující nesrážlivost materiálu po vyprání a také nešpinivá – teflonová úprava.

Tkaniny na pracovní oděvy nabízíme v materiálovém složení:

  • 100 % bavlněná tkanina
  • Směsová tkanina bavlna/polyester

Tkaniny na pracovní oděvy máme většinou skladem v režném provedení, proto dokážeme rychle reagovat na poptávky zákazníků, týkající se barvení i úprav.

Použité příze: bavlna, bavlna/polyester
Hmotnost: 145 – 300 g/m²
Šířka: 140 – 150 cm
Úprava: sanforizace, nešpinivá -  tužení
Použití: pracovní oděvy

MATERIÁL NA PRACOVNÍ RUKAVICE

ZÁKLAD BEZPEČNOSTI

Naši zákazníci vyrábějí z našich rukavicovinových tkanin kvalitní pracovní rukavice. Tato záruka kvality spočívá především díky vysokým pevnostem v tahu, kterých je dosaženo použitím kombinace bavlny, lnu a nebo juty.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Pokud byste rádi znali více informací o našich materiálech, o jejich využití či možnostech aplikace, můžete nám ihned napsat či zavolat a my se Vám obratem ozveme.

Použité příze: bavlna / len, bavlna / juta, len, juta
Hmotnost: 380 - 500 g/m²
Šířka: do 150 cm
Úprava: praní, kalandrování
Použití: tkanina pro výrobu pracovních rukavic

ŠATOVÝ KALMUK

MNOHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Šatový kalmuk je jemný, hustě tkaný, dvojútkový a oboulícní počesaný flanel, jehož vazba je velmi dobře začesaná, což tuto tkaninu činí velice příjemnou a jemnou na omak.

Šatový kalmuk se vyrábí v koloritu černobílá kostička – sanforizovaná, počesaná, v šířce 150 cm

UŽITÍ

Z metráže šatového kalmuku se šijí především pracovní blůzy pro řezníky. Protože je náš šatový kalmuk sanforizovaný, může se beze změny vlastností prát při teplotě do 60°C.

Použité příze: bavlna / viskóza
Hmotnost: 380 g/m²
Šířka: 150 cm
Úprava: sanforizace, česání
Použití: pro výrobu řeznického pracovního oblečení (bílo-černá kostka)
 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

Opište prosím modrý text
 
 
 
Více