SVITAP symbolika loga

O SVITAP

V našem sídle ve Svitavách dále vyrábíme vyztužené tkané fólie, zpracováváme regranulát z recyklovaných plastových lahví do vázacího PET pásku a také vyrábíme dvouvrstvé a třívrstvé textilní lamináty, které mají díky ojedinělé technologii nanášení lepidla unikátní vlastnosti. V závodě v Lomnici nad Popelkou se v šicích a svařovacích dílnách zabýváme výrobou technické konfekce a v Chropyni vyrábíme nánosové tkaniny, které nacházejí uplatnění v širokém množství oborů.

Budova SVITAP Svitavy

Proč s námi
spolupracovat

Mám zájem

Mnohaleté zkušenosti

Jsme tradiční českou firmou s mnohaletými zkušenosti v textilním průmyslu. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům technického textilu v České republice.

Jsme flexibilní

Umíme pružně reagovat na požadavky zákazníků i tržní trendy a upravovat portfolio nabízených produktů a služeb bez zdlouhavých schvalovacích procesů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Férové jednání

Záleží nám na dobrých vztazích s obchodními partnery, zaměstnanci i institucemi. Prioritou jsou pro nás dlouholeté vztahy založené na vzájemném pochopení, vnímání detailů a férovém jednání.

Česká kvalita

Všechny naše výrobky vznikají v České republice v našich závodech ve Svitavách, Lomnici nad Popelkou a Chropyni v souladu s českým a evropským právem.

Mnohaleté zkušenosti v oboru

Česká kvalita

Jsme flexibilní

Co dále vám můžeme nabídnout

Foto stan SAHARA

Technická konfekce

Výrobou stanů a přístřešků se zabýváme již několik desítek let a ke své výrobě používá nejmodernější výrobní technologie. Nabízíme velký výběr modelů, typů, velikostí a variant mobilního i stálého zastřešení. Pro opláštění našich stanů používáme širokou paletu materiálů v různých barvách a gramážích od polyetylenových kašírovaných tkanin přes bavlněné tkaniny nebo bavlněné tkaniny ve směsi s PES až po speciální PES tkaniny nánosované PVC.

svitap.cz
Ilustrativní foto (vázací PET pásek)

Vázací PET pásek

Vázací PET pásek je polyesterový vysoce odolný pásek, který byl speciálně navržen k poskytnutí extrémně tuhé a silné alternativy k ocelovému pásku a přirozeně se tak stává jeho nástupcem. Je ideální pro středně a vysoce náročné provozy požadující vysokou ochranu zapáskovaných předmětů, jako jsou např. plechy, dřevěné trámy, textilie, betonové výrobky, kartony plechovek / lahví, tiskoviny, dlažba.

petpasek.cz
Ilustrativní foto (textilní laminace)

Textilní laminace

Naše dceřiná společnost NANOMEMBRANE vyvíjí unikátní membránové lamináty s vynikajícími vlastnostmi, jakými jsou extrémně vysoká paropropustnost, voděodolnost s vysokým vodním sloupcem a 100% větruodolnost. Vlastníme unikátní technologii a know-how v oblasti laminace a díky tomu se naše materiály výrazně liší od své konkurence především v oblasti schopnosti odvádět pot od těla.

nanomembrane.cz
Ilustrativní foto (SVITAP koženky)

Nánosové tkaniny

V našem závodě v Chropyni vyrábíme tradiční českou koženku, která má dlouholetou tradici a která je speciálně vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivých odvětví. Koženky se tedy produkují pro účely čalounické, galanterní, automobilní a pro jiné dopravní prostředky, oděvní, obuvnické, koženky pro důlní průmysl, na vzdušné reklamy, na sportovní žíněnky a na různé speciální účely.

e-kozenky.cz
SVITAPFOL - role (obalové fólie)

SVITAPFOL

Jsme český tradiční výrobce vyztužených polyetylenových fólií, známých také jako kašírované fólie. Jedná se o plošné textilie vyrobené z vysokopevnostních HDPE tkaných pásků povrstvených LDPE. Dle účelu použití fólie se přidávají aditiva, jako jsou UV stabilizátory, barevné koncentráty, retardéry hoření aj.

svitapfol.cz
chevron-down